Przejdź do treści
Previous slide
Next slide

Zaptec Pro - Stacje Ładowania gotowe na przyszłość.

Zaptec Pro to innowacyjny system ładowania, który dostarcza elastyczne rozwiązania dla ładowania pojazdów elektrycznych. Wyposażony w opatentowane dynamiczne równoważenie faz, oferuje optymalne wykorzystanie energii elektrycznej i umożliwia ładowanie wielu pojazdów jednocześnie.

Zaptec Pro został zaprojektowany z myślą o przyszłości. Dzięki jego skalowalności, nie tylko możesz dostosować liczbę stacji ładowania do bieżących potrzeb, ale także łatwo rozbudować system w miarę wzrostu zapotrzebowania. To rozwiązanie eliminuje potrzebę kosztownych modernizacji infrastruktury energetycznej, co przekłada się na oszczędności i elastyczność dla Twojego przedsiębiorstwa lub Twojej wspólnoty mieszkaniowej.

Zaptec Pro to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na ładowanie pojazdów elektrycznych. Dzięki temu zaawansowanemu systemowi możesz być pewien, że Twoje stacje ładowania są gotowe sprostać wymaganiom przyszłości i przyczyniają się do zrównoważonej mobilności.

Zainwestuj w przyszłość z Zaptec Pro.

Jeśli już poznałeś zalety tego systemu, to możesz łatwo złożyć zamówienie za pośrednictwem naszej platformy.

Szybkość Wdrożenia

System stacji ładowania jest szybki w instalacji, co prowadzi do niższych kosztów instalacji.

Rozlicza Zużycie Energii​

Kontrolujesz koszty za energię elektryczną dla całego systemu, konkretnej stacji czy nawet danego mieszkańca.​

Darmowe Połączenie i Aktualizacje

W cenie urządzenia jest darmowy dostęp do sieci 4G (LTE-M), dzięki czemu Stacje Ładowania zawsze będą działać z najnowszym oprogramowaniem.

Łatwa Rozbudowa

Dodawanie dodatkowych Stacji Ładowania jest łatwe, w miarę jak coraz więcej osób decyduje się na pojazdy elektryczne.

Najwyższy Poziom Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - wszystkie Stacje Zaptec Pro są wyposażone w komplet zabezpieczeń, włączając RCD-B.

Darmowa Platforma do Zarządzania

Darmowa platforma do zarządzania - Portal Zaptec, 24h na dobę monitoruje system ładowania, co pozwala unikać prac administracyjnych, dając Ci więcej czasu na jazdę!

Zalety Stacji Ładowania systemu Zaptec

Stacje ładowania, które są używane we wspólnotach mieszkaniowych czy też  spółdzielniach mieszkaniowych, apartamentach i nieruchomościach o wielu miejscach parkingowych, to nie są zwykłe stacje ładowania dostępne w powszechnym obiegu. Muszą bowiem one wytrzymać znacznie większe codzienne obciążenie, jednocześnie umożliwiając ładowanie w najtańszy możliwy sposób. Równocześnie muszą pozwalać na centralne zarządzanie i administrowanie oraz uwzględniać i w ogólnym przypadku budżet mocy dla ładowania pojazdów elektrycznych jest ograniczony. System zatem musi umieć zarządzać podziałem mocy dostępnej w danym momencie. W idealnym przypadku system powinien też uwzględniać zmiany energii w funkcji dobowej czasu, który jest użytkowana na inne potrzeby bytowe mieszkańców. System Zaptec Pro potrafi to wszystko, oraz wiele więcej – stając się Profesjonalną platformą wdrażania elektromobilności w obiektach wielorodzinnych.

Kombinacja poprawionej efektywności wykorzystania energii elektrycznej dzięki patentom Zaptec oraz szybszych prędkości ładowania (22 kW) oznacza, że otrzymujesz najlepszą i najbardziej wydajne rozwiązanie jakie tylko dostępne jest na rynku. Dodatkowo otrzymujesz pełną ochronę głównego wyłącznika nadprądowego w budynku. System Stacji Ładowania Zaptec Pro nigdy nie przeciąży instalacji elektrycznej. To skutkuje stabilnością dla mieszkańców, oraz mądrym rozdzieleniem dostępnej energii dla każdego, kto chce naładować swój pojazd.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów systemów ładowania, które potrafią rozpoznać inne niż samochody zużycie energii elektrycznej w budynku i dostosować aktualną moc ładowania pojazdów elektrycznych, tak aby suma mocy nie przekroczyła umownej mocy dostarczanej przez dostawcę energii elektrycznej. Jeśli budynek zużywa dużo energii, na przykład wieczorem, gdy wszyscy gotują jednocześnie, nasz system rozumie to i uwzględnia zużycie energii na inne potrzeby domowe, jednocześnie spowalniając proces ładowania. Natomiast, kiedy mieszkańcy już zasną, system automatycznie przyspieszy ponownie ładowanie.

Wiemy, że czas jest cenny. Dlatego chcemy, aby zarówno instalacja, jak i korzystanie z naszego systemu było jak najmniej uciążliwe dla Ciebie. Wszystko, począwszy od komponentów fizycznych, aż po dostęp w chmurze, zostało starannie przemyślane, aby zapewnić jak najszybszą i najłatwiejszą instalację. Elektryk oszczędza czas, a Ty otrzymujesz stację ładowania pojazdów elektrycznych w krótkim czasie.

System Stacji Ładowania jest połączony z siecią Internet za pomocą WiFi, sieci LTE-M 4G lub kabla (technologia PLC), co oznacza, że rozwiązywanie problemów i aktualizacje można przeprowadzać zdalnie – zazwyczaj bez konieczności przywoływania elektryka do spółdzielni mieszkaniowych i mieszkań.

Nasze Stacje Ładowania zostały opracowane w Norwegii, z myślą o ciężkich norweskich warunkach. Są one wyposażone w wysokiej jakości komponenty oraz zaawansowane elementy zabezpieczające, które są w stanie wytrzymać duże natężenie prądu. Ponieważ  pewni jesteśmy jakości produktów Zaptec, to oferujemy wyjątkowe 5 lat gwarancji w cenie!

Otrzymasz bezpłatny dostęp do usługi opartej na chmurze, jaką jest Portal Zaptec. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać przegląd zużycia energii oraz historii ładowania, a także przeglądać statystyki i zarządzać dostępem. Pozwala to zarządowi wspólnoty samodzielnie i bez żadnych kosztów operować systemem ładowania samochodów elektrycznych, zapewniając mieszkańcom sprawiedliwe opłaty.

Traktujemy bezpieczeństwo bardzo poważnie. Nasze stacje ładowania są wyposażone w wbudowane wyłączniki różnicowoprądowe, które są wymagane przez międzynarodowy standard IEC 400. Zawsze dbamy również o to, aby oferowane przez nas produkty były dostarczane z aprobatą zewnętrznego podmiotu, jakim jest niemiecka firma TÜV Süd, która zapewnia najwyższą jakość inspekcji bezpieczeństwa.

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Polityką Prywatności.